La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

22

Nie ma chyba bardziej fascynujących zawodów niż te w Planicy, gdzie zima miesza się już z latem, gdzie śnieg na szczytach gór odbija słoneczne promienie, a skoczkowie chodzą już z krótkim rękawem i każdy jest tam po to, by bawić się lataniem. Koniec sezonu, a tak pasjonujący.

Jutro o 10.00 start ostatnich kwalifikacji w tym sezonie!

0

@July_6_BcN Są bardziej fascynujące zawody,mianowicie te w Zakopanem.

4

@FcPortoFan1999 Ale w Zakopanem nie polecisz ponad 200, a nawet ponad 250 metrów ;)

0

@July_6_BcN Tutaj też sędziowie nie pozwolą na 250 metrów bo bezpieczeństwo.

0

@July_6_BcN Masz chłopaka? bo jak nie, to mam dla ciebie kandydata, który uwielbia skoki i jest ekspertem w każdej dziedzinie. Jest też ponoć bardzo pracowity, co roku w wakacje jak nie ma szkoły dorabia w sadach zbierając owoce. Więc byłoby go stać, na ewentualną randke w nowoczesnej restauracji. Dużo osób ma go dość na tej stronie, więc kobieta zrobiłaby mu dobrze i może by sie pozytywnie zmienił.

1

@July_6_BcN obecność obowiązkowa.

1

@Arden Dobry kandydat dla mnie,lecz za młody.

konto usunięte

0

@Arden Chyba sam jesteś zainteresowany skoro tak o mnie rozmyślasz.

0

@MesQueUnClub96 nawet nie pisałem o tobie :p

konto usunięte

0

@Arden Ta, jasne.

1

@Arden Julia pewnie jest zajęta, jak większość sympatycznych kobiet.

0

@MesQueUnClub96 nie jesteś ekspertem, nie jesteś pracowity, wszyscy ciebie lubią na tej stronie.

1

@VegetaPolska
ale komplemencik od Vegety, ty to lubisz posłodzić.

0

@Arden Vegeta,to niech się rozgląda częściej za Mężczyznami.

0

@FcPortoFan1999 dlaczego? haha

0

@Arden Bo skoro nie Idzie z Kobietami,to lepiej pójdzie z Mężczyznami.

1

@Arden słuchaj no, jak kandydat się sam odezwie to może coś pomyślimy hahaha
Kota w worku nie kupuję :D

0

@July_6_BcN wiesz o tym, że teraz będziesz miała kilkanaście wiadomości?

0

@Arden Przecież nie muszę ich czytać…

1

@July_6_BcN ja na twoim miejscu bym czytał, nigdy nie wiesz jaki ananasik ci sie trafi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?