- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
28 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
0
Wuefista jak zwykle,znajdzie najmniejszy powód do posadzenia Femina na ławce i doskonale wiem dlaczego tak postępuje.Poniewaz Fermin nie lubi klepać tysiąca bez sensownych podać,tylko gra bardziej bez pośrednio ale nasz ogrodnik tego nie lubi,podania muszą blczt sensem czy mają być i koniec
1
@Trojanek23 ale rozumiem geniuszu że widzisz jak Fermina wygląda w każdym meczu po 45 minutach fizycznie?
0
@Trojanek23 Wy normalni jesteście? Fermin w drugiej połowie z Napoli grał bardzo słabo, więc rotacja jak najbardziej jest sensowna. Podobnie wystawienie Roberto po dobrym meczu. Rzeczywistość zweryfikuje, ale jak najbardziej są podstawy do tego, by w końcu zamknąć japę chociaż raz i przestać narzekać przed meczem na "wuefistę"...
0
@macio_944 wy jesteście normalni? Wy po 10 łatach tego nie udacznika,który zagra 2 dobry mecz w sezonie,dalej w niego wierzycie? No gratuluję w takim razie.Przypominam ze jednego z nich powinniśmy budować bo jest przyszłością tego klubu a drugi jestem ptalachem,który nigdy nie powinien zaistnieć na dłużej w tym klubie i jest na wylocie.
0
@tbas a my zaczynamy od 45? Wybacz w takim razie, myślałem od 1
0
@Trojanek23 A nie pomyślałeś ze chcemy zacząć od kontroli spotkania. I żeby Fermin zagrał drugie 45min kiedy jest więcej wolnej przestrzeni rywal bardziej zmęczony. I można wykorzystać jego skoki pressingowe i wejścia w przestrzenie?
0
@PatrykBarca skoro jed en zagrał bardzo dobra pierwszą a drugi drugą,to po co to zmieniać? Poza tym to nie pierwszy raz,kiedy traktuję Fermina z jakiegoś powodu jak gówno mimo dobrej gry