La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

5

No zrobiło nam się meczycho w tej Kalifornii!

I bardzo dobrze. Taki powinien być finał. Maria weszła na poziom podobny do Igi. Powiem szczerze, że po 3:0 myślałem, że będzie po meczu, że Maria nie da rady, a tu proszę!
@mekston @tbas @adi7adi8 @barcelonaLM @MesQueUnClub96

2

@michal26 w świecie kobiecym zaraz może być 6-4 6-0 Iga. Ale sakkari po zmienię trenera dobrze gra. Iga to weźmie dziś

0

@tbas weźmie weźmie.
Widząc jak Iga gra liczę na Sunshine Double

0

@michal26 jest na to spora szansa.

0

@tbas Rybka, Aryna w lekkim dołku formy

0

@michal26 to prawda. Tzn z Rybka nie wiemy, bo wogole się wycofała. Może potrzebowała odpoczynku

0

@tbas no tak. Jedynie ta Coco jest rywalką na poziomie. No i Sakkari. No, a Aryna to Aryna. Może dojść do finału, a i odpaść w drugiej rundzie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?