La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

0

Niby my mamy kompleks Realu a co wejde na strone do nich to płacz o tą Barce, nie wolno sie cieszyć z losowania, nie mamy prawa myśleć, że przejdziemy PSG, teraz boli powołany Cubarsi, bo ten stary ogór Nacho jest lepszy. Kto ma ten kompleks

25

@Faro który to już Twój komentarz związany z tym, że wchodzisz do nich na stronę i piszesz to o czym oni tam piszą? I to oni według Ciebie mają kompleks? :P

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14218295#comment-14218295
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14217973#comment-14217973
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14217799#comment-14217799

konto usunięte

0

@Faro Po co wchodzisz na notatnik? Przecież to nie ma żadnego sensu

0

@Jakchcesz jak piszą o Barcy to lubie się pośmiać z komentarzy

1

@Jakchcesz Bo ze szkółki wcześniej wyszedł.

konto usunięte

2

@Faro 1 zasada prawdziwego faceta. Wchodzisz na strone rywala tylko kiedy odpadają.

0

@Czajka90 Nie popłacz sie madryciaku

konto usunięte

0

@Jakchcesz no i nie ma czego zbierać

0

@LaLigaPD A co tu zbierać? Ja nie zaprzeczam, że o nich dzisiaj pisałem a Ty udajesz Ćwiąkałe? Niby obiektywny a za Madrytem xd

2

@Faro Oba twierdzenia są poprawne. I tu, i tu jest grupa ludzi, których dupa piecze na widok czegokolwiek pozytywnego dotyczącego rywala.

1

@Faro Kibica Arsenalu, któremu liga hiszpańska zwisa, nazywasz madryciakiem? Hahhahahahahahahahaaaa

1

@Czajka90 To fajnie Ci zwisa, że założyłeś tu konto

konto usunięte

1

@Czajka90 Skoro Ci tak zwisa to po kiego tu jesteś xD Są Kanonierzy com przecież.

konto usunięte

1

@Faro ale Cię zaorał xD

1

@koziar Napisałem w tym sensie, że te wojenki i napinki mnie śmieszą. A wcześniejszy komentarz o szkołce też był dla żartu, a ten już wziął na poważnie :D

0

@Rust_Cohle Chyba nie wiesz co to znaczy zaorać, zaorałby jakbym zaprzeczał że nic takiego nie pisałem a tak to podał ciekawostkę. Chyba że chodzi ci o kompleks notatnika xdd

0

@Faro Źdźbło w oku wroga zobaczysz a belki w swoim nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?