La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1234 Culés

konto usunięte

4

Już jutro wypiją sobie yerbe po golu przeciwko City


2

@Rust_Cohle Szkoda tylko że będzie to gol na 1:3...

Ale i tak można świętować.

konto usunięte

0

@PatrykBarca
Będzie ciężko, ale wierzę w nich.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle będziesz pił za coś, czego nie będzie?

0

@Rust_Cohle niech strzeli nawet 3 :), ale mecz musi się skończyć remisem

1

@Rust_Cohle City niech sie skupi na obronie ligi mistrzow(w Barce Xaviera nie wierze), a Liverpool niech zgarnie premier league i moze lige europy czy puchar anglii, kto wie. Fajne byloby to pozegnanie Jorgusia

konto usunięte

0

@MESSIah16 kibicu Chelsea, a ty za co wypijesz? xD
Jak wbijecie do top10 w lidze? O ile się uda? :D

0

@Rust_Cohle Yerbnij sobie. Walka z Arsenalem o 2 miejsce wciąż trwa. Powodzenia.

konto usunięte

0

@Kessie a dlaczego tak

4

@Rust_Cohle bo @Kessie postawił 7 zł na remis a to jest znacząca część jego miesięcznej wypłaty

konto usunięte

3

@mekston pewnie wszedł niechcący na Bukmachera i chciał wyjść ze strony naciskając X.

Tak to jest jak się komputera nigdy nie obsługiwało w Nigerii

0

@mekston @Rust_Cohle
https://pbs.twimg.com/media/F3-9zXtWAAAh9YH.jpg

A tak na poważnie Rust to dlatego, że Arsenal zrówna się punktami z Liverpoolem (jeśli oczywiście wygra swój mecz)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?