- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2261 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2261 Culés
5
Szczerze mówiąc było to zwycięstwo spektakularne. Historyczne. Jednak w ogólnym rozrachunku, bardzo gorzkie i bolesne.
7
@Martwy Do dziś nie wiem jak oni po takim zwycięstwie i meczu mogli w następnej rundzie polecieć do Turynu i dostać 3:0... Wiele drużyn byłoby niezwykle wzmocnionych, ale oczywiście nie w Barcelonie, bo od lat tutaj mamy vibe jakiegoś dziwnego i dość częstego lenistwa, emeryturki i machania łapami jak trzeba więcej biegać...
1
@macio_944 Ja też nie wiem jak mogli to tak później zepsuć... No ale cóż, to już historia.
Jak obstawiasz dzisiaj z Majorką i rewanż z Napoli?
1
@Martwy Z Mallorcą męczarnie, ale wygrana, obstawiałbym takie 2:1. Znów moim zdaniem będzie to co zwykle, czyli niemoc w ataku. A z Napoli to dla mnie wielka niewiadoma, bo o ile w pierwszym meczu było naprawdę nieźle przez długi czas o tyle opieszałość ze zmianami i zmęczenie nieco zepsuły dobre wrażenie. Ogólnie te mecze to dla mnie duża niewiadoma, bo gramy w potężnym osłabieniu... ale liczę, jak zwykle zresztą, że po męczarniach, ale damy radę. Liczę, że na Napoli wyjdą bardzo skoncentrowani, tak jak w pierwszej połowie w Neapolu i powinno być dobrze.
0
@macio_944 więc polecam obstawić Barca win i bts po kursach ponad 3 :)
0
@macio_944 Skoro mogli przegrać 4-0 w Paryżu, później wygrać 6-1 to mogli też przegrać w Turynie 3-0. Z tym, że Juve to nie Paryż i już nie dali sobie wyrwać awansu, za dobry trener, zbyt poukładana drużyna.
1
@macio_944 I ten legendarny Mathieu na LO, co go Enrique akurat na ten mecz wymyślił XD