La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 691 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

37

Akira Toriyama zmarł w wieku 68 lat. Dziękuje Ci za Dragon Ball'a którego zacząłem oglądać już w młodym wieku całymi dniami w wakacje. Wtedy był słaby internet i ładowało się kilka odcinków na raz. Grało się na DBStory i nagrywało filmiki. Piękne czasy.

9

@xvcWinterSoldier Ja pamiętam za dzieciństwa jak się oglądało DB na RTL, fajne czasy.

konto usunięte

5

@xvcWinterSoldier Serio? A ja wczoraj na telefonie zacząłem od nowa oglądać DB początki, smuteczek :( Jestem na odcinku jak Songo eeee sprawdza ręką czy to są dziewczynki czy chłopcy xD
@negreanu Jak większość, od rana w piłę, się grało wypadał czas DBZ na RTL7 osiedle pustoszało, a później się wychodziło i gadało o odcinku :D szkoda, ze to już nie wróci.

4

@xvcWinterSoldier Swoją drogą on zmarł pierwszego marca, dziwne że po tygodniu świat dopiero się dowiedział.

5

@negreanu pamiętam jak byłem małym dzieckiem i też to oglądałem na RTL, rodzice mi to ograniczali bo naśladowałem Goku i skakałem po kanapach haha
Dużo pięknych wspomnień z tą bajką

1

@Kratos1990 Niedawno Zetke sobie zacząłem i jestem na którymś odcinku Sagi Buu. Masakra ;/

2

@Kratos1990 @Enerio U mnie wraz z kuzynami oglądaliśmy, starsi z nich urywali się z lekcji na nowe odcinki jak były w tv.

konto usunięte

1

@negreanu Ja wczoraj od 23 do 4 rano oglądałem, a na 7 do roboty... ale że dziś identyfikuję się jako kobieta to luz mam w dziale z samymi kobitami xD Zetka jest epicka.
@negreanu No to tak było, w sumie jeszcze na strychu mam płyty cd z nagranymi odcinkami. Kuuurła, kiedyś to było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?