La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

1

Ten kto wymyślił aby wydać Diunę też z polskim dubbingiem to musi być naprawdę wybitnym umysłem :D

2

@bartekvisca Somsiad z zachodu ma prawie wszystko z dubbingiem i nie narzeka :P

2

@bartekvisca
Rewelacja :)
Mój ojciec ma problemy ze wzrokiem i nie dałby rady czytać w kinie. Zawszę są z napisami i nie mogę go zabrać, to teraz w końcu będzie mógł sobie obejrzeć :)

2

@Fantastyczny Chłopiec ale już chyba lepiej było zrobić lektora po prostu. Dla mnie dubbing to tylko dla animacji bo te świetnie nam wychodzą. Ale filmy fabularne jak coś to raczej z lektorem aniżeli z dubbingiem.

0

@bartekvisca a czy są dłużyzny w 2 cz. Bo w 1 cz.y trochę ich było? Jeśli widziałeś.

1

@Bobo25
Racja, ale lektora nie widuje, więc dla ojca dobry i dubbing :)

0

@bartekvisca Bardzo fajnie im wyszedł ten dubbing :P Fajnie, że jest wybór

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?