La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

1

To Rosjanie są w dupie
Amerykanie posiadają pocisk nuklearny hipersoniczny 2 krotnie szybszy od kindżala ktory jest trefny.
Na didatek mogą go zainstalowqć na bombowcu b21 Riders 6 generacji.Ten pocisk może zniszczyć Moskwę.Ovecnie usa dysponują 5 samolotami Riders.Docelowo ma być 100 a potem 150.A moga go zainstalować do wcześniejszej wersji takze stealth.Chyba mają ich 20 sztk.Krótko mówiąc Ruskie mają przrąbane.
https://geekweek.interia.pl/militaria/news-usa-pokazaly-pocisk-ktory-moze-zrownac-z-ziemia-cala-moskwe,nId,7371637

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Northrop_Grumman_B-21_Raider

9

@Borneo Na razie, to w dupie jest Polska, bo jak się nie ogarniemy z reformą wojska w 2-3 lata, to możemy mieć problemy.
Dodatkowo trzeba też cały czas myśleć o CPK, by znaleźć finansowanie na te zbrojenia...

1

@michal26 Ja ciągle słyszałem że Rosja jest w dupie, a oni wojne wygrywają i 'sojusznicy' Polski chcą polskich żołnierzy na rzeź wysyłać na ukraine xd

8

@Kondziubarca Wygrywają? Juz samo to, że Ukraina była w stanie obronić swoją niepodległośc to jest wygrana Ukraińców. W końcu mówimy o potyczce "drugiej armii świata" z najbiedniejszym krajem Europy. To, że ruscy po dwóch latach pełnoskalowej wojny podbijają wsie i inne zadupia Donbasu, gdzie psy dupami szczekają nikogo nie obchodzi. Poza tym robią, to tylko i wyłącznie ilością, a nie jakością, czyli typowo dla kacapów. Oni w pierwszych dniach mieli iść na Kijów, a potem terroryzować wschodnia flankę NATO, a zesrali się o jakieś Bachmuty i inne Awdijiwki, o których istnieniu nikt wcześniej nie wiedział.

1

@michal26 tzn cpk powinno byc w okolicach wroclawia bo lódź i berlin jeszcze są w zasięgu rakiet z kaliningradu zapewne sprzęt ladowałby w lipsku.A cpk bedzie pieresze co zniszczą.Pierwsze co zniszczono w ukrainie to lotniska z Antonowem.Piloci ukrainscy lądują na drogach i codziennoe innych.Brytyjczycy polecieli się szkolić w finlandi ze startuów i lądowań na drogach.A zadne systemy nie chronią przed wszystkimi pocisjami ktorych nie mamy.Ani amerykanskie niemieckie czy kopuła.Poza tym sam cpk koszttje wraz z liniamin kolejowymi 200 mld zwrot z tej inwestycji......;) a konflikt już jest.Tragedi to nie ma ruskie caly czas tracą sprzet i ludzi a zdobywają niewiele.W zasadzie jak dojda do granicy nie bedą miec ludzi i sprzetu.Średnia smiertelności gdy atskują zwieksxyła się z poziomu 700 do ponad 900.tylko dzis stracili statek z 2018 na którym był helikopter .Na dodayek nie maja oczu nad ukraina bo tylko 6 im takich samych samolotow zostalo im dalej od wlasnej granicy tym trudniej z logistyką.tymczasem Polska potroiła produkcje amunicji.A kosiniak dalej kupuję. 3 rzeczy już kupił.zdzis ue opracowala strategie wsparcia przemyslu zbtojenioeego mize skorzystac ns tym finansowo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?