La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

7

#dlugienarzekanko

Ja nie wiem, może ja się nie znam, ale mając realną szansę by się podłączyć pod walkę w lidze, gdzie rywale gubią punkty, mając tydzień odpoczynku to naprawdę starasz się do ostatnich minut walczyć w tym meczu. Musisz być przygotowany na przeciwności losu typu kontuzje, zmieniający się obraz gry etc. No i w efekcie zapierdzielasz, nawet jak Ci nie wychodzi, nawet jak czujesz ciężary meczu, to jednak wykazujesz maksymalne zaangażowanie.

A tutaj? Druga połowa to jakieś kuriozum, dawno nie byłem tak zniesmaczony, szczególnie ostatnimi minutami, gdzie sobie klepali z bramkarzem jakby mieli 10 pkt przewagi i lidera. Co więcej - zachowanie zawodników to jest jakiś skandal, Fermin zupełnie odpuszczający walkę o piłkę, podobnie Cancelo, a gdy jakimś cudem idzie akcja ofensywna, to wszyscy stoją, następuje strata i totalna, wręcz uderzająca rezygnacja, głowa w dół i wyrąbane, a po stracie machanie łapami i skamlenie o faul. To nie jest Barcelona, to jest jakaś prowokacja. Ja nie chcę takich zawodników w tym klubie. Miękkie kluchy, które zarabiają miliony, mieszkają w fajnym, cieplutkim mieście, więc na uj się bardziej starać, jak się wygra to git, jak nie to trudno, lecimy na Barcelonetę. Dość mam takiego klimatu w tym klubie. Jak umiejętności jest mniej, to trzeba to nadrabiać zaangażowaniem i to powinien być pieprzony obowiązek. Dawno nie byłem tak zirytowany, szczególnie ostatnimi minutami. @Luciano99 dzwoń po starego, trzeba się napić.

1

@macio_944 Dostali Bilbao które grało intensywny mecz z Atleti w tygodniu a i tak fizycznie gniotą Barcelone

4

@macio_944 Ja,dzisiaj rozmawiałem z Panem @Luciano99 i dogadaliśmy się że w przypadku remisu,będzie dogrywka.

0

@macio_944 i te zmiany Xaviego w kółko te same, po pierwszej połowie było wiadome jakie będą...

0

@Encore Xavineta pełna koncentracja na LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?