- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1842 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
134
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Safrani
44
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Safrani
18
Uwaga proszę Państwa, proszę Państwa uwaga..... Teraz teraz teraz... Wjechał terminarz... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1842 Culés
0
Uważacie, że Kane pobije rekord Lewego (41 goli) czy nie?
4
@Pawlak1992 Uważamy że nie i mistrzostwa nie zdobędzie.
6
@Pawlak1992 praktycznie bez szans już jeszcze jak dodamy formę Bayernu i formę samego Kanea
Po tym spotkaniu będzie 11 max do rozegrania, a Kane potrzebuje 17 goli. Realnie to jest 1,5 gola na mecz - to jest bardzo dużo, a bodajże ostatni dublet Kanea to był grudzień.
1
@Pawlak1992 Broń Boże
1
@Pawlak1992 Nie pobije, musiałby teraz wejść na jeszcze bardziej kosmiczny poziom niż to co strzelał na początku sezonu.
5
@Pawlak1992 Może i nie pobije rekordu Lewego, ale za to nie wygra żadnego pucharu w tym sezonie
1
@kanver_ bardziej mógłbym się zastanawiać czy Kane na pewno zgarnie tego Złotego Buta, Mbappe wcale tak daleko nie jest. Na ten moment 4 bramki.
0
@Pawlak1992 nie
0
@mekston do zrobienia dla Żółwia jeśli gra Bayernu się nie poprawi, chociaż Kane to w formie jest zawodnik z tak precyzyjnym wykończeniem, że raczej się spodziewam, że tego Złotego Buta już do końca utrzyma
0
@Pawlak1992 Pytasz Kane czy wygrywa puchary :P
0
@kanver_ zależy też jak daleko zajdzie PSG w LM, bo lige mają wygraną, więc wówczas może być dmuchanie i chuchanie na Mbappe.
Jeśli PSG poleciałby jednak w 1/4 to Mbappe może mocniej pocisnąć w lidze.