La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

konto usunięte

13




Dalej wchodźmy w ukraińskie tyłki, to kolejne pokenia Polaków będą się uczyć w szkole, że Bandera był polskim bohaterem narodowym, którego owvzesna Polska nie rozumiała i on musiał jej w tym pomóc.

1

@MESSIah16 mam to dokładnie w dupie !!!!!!
Jak mam być szczery.Kibicuję im aby trzymali rosjan z dala od nas i dali nam czas aby się uzbroić.To w tej chwili jest ważne, zresztą nie tylko nam a i reszcie Europie.Pamiętam komunę i jak najdalej ruskich id nas.Nie chciałbym aby jakolwiek miejscowość wygladala tak jak Rosjanie ją zfobywają.....Poza tym patrząc na protesty rolników, jakos nie widzę aby ktoś im w tylki wchodził.......

konto usunięte

1

@Borneo możliwe, że Ukraincom to nie przeszkadza. Rozumiem cie :)

0

@MESSIah16 kompletnie mnie to nie interesuje.Istotne jest aby nie rozlalo się to na europę..... to jest ważne.Nie po to odbudowalismy kraj po komunie aby teraz ktos to zniszczył....trzeba życ tu i teraz.....

konto usunięte

6

@Borneo no udawajmy, że nie było zbrodni na Polakach, bo ukraincom przykro.

Zresztą dlugo już nie pociągną.

0

@MESSIah16 To jest zbrodniarz z naszej perspektywy a nie Ukraińskiej.

My nie wchodzimy nikomu w tyłek, tylko Ukraińcy
1) wykrwawiają Rosję, obniżając jej potencjał wojskowy
2) wykonują mnóstwo wartościowej, choć niepopularnej pracy w Polsce.

Twarda polityka jest chyba koledze obca. Twój wpis można odebrać jako antypolski

0

@MESSIah16 To jaki masz lepszy pomysł człowieku? Chcesz im nie pomagać i tym samym pozwolić Rosji szybciej zająć tereny Ukrainy? Dla Polski to tragedia.

konto usunięte

2

@Comentateiro Czyli sugerujesz, że mamy przymykać oko na takie sytuacje? Po drugie wykonują pracę za pieniądze. Gdyby nie oni, wykonaliby ją ludzie z innego kraju. Potencjał Rosji nadal jest ogromny. To kraj z ogromnym arsenałem nuklearmym. Przemilczanie zbrodni Wołyńskiej i postaci związanych z UPA jest antypolskie.

konto usunięte

1

@Kubsoleon w dupie mam ukrainców tak jak oni mieli nas i mają nadal w dupie. A Rosja nie ma żadnego interesu u nas i nie zaatakuje państwa NATO i panstwa UE. I skończcie z tą propagandą, że ukraińcy za nas walczą.

1

@Comentateiro ha nie będę przekreślał rekacji z ukrainą bo jakis dureń coś namalował.Putin jest wieksxym zbrodnuarzem.Nie tylko innych ale i swoich ludzi.Na pezycisk atomowy.....U nas też masz baranów hak ten wczoeahszy rolnik.To że robimy cos dka nich więcej moze orzynieść bam pomoc ich strony w sytuacji zagrożenia atakiem a oni potrafia się bić.Pus już dostacznie torpedował nam sojusze.....Czas jest aby budowac gdyż wróg ma imperialne plany....Pis soecjalnie postawil historię aby blokowała sojusze i czas to xmienić gdyz jest to w naszym interesie......a w ten sposób moż bawic się do krzyżakow i z tego nie wybrneisz.Na dziś trzeba zapewnić bezpieczeństwo.....jeśli mam wybierać bezpieczenstwo gdzie grozi smierć, zniszczenia stracenie terenu a banderę wybieram bezpieczęństwo.Nie jest czas na tamto!!!!

0

@Matix90 W dupie to ty masz mózg swój.

0

@MESSIah16 Ale teraz mieszasz różne porządki.
Nasz i ukraiński. Nasze spojrzenie jest inne a ich inne. A Ty każesz im patrzeć naszymi oczami - to nie ma sensu, to walka z wiatrakami.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?