La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

konto usunięte

0



W ewentualnym referendum bylibyście za pozostaniem czy opuszczeniem Unii Europejskiej?

0

@MESSIah16 Wyjdźmy z Unii będzie fajnie, chociaż prawicowy sie pociesza xD

2

@MESSIah16 W tej chwili nie ale jak Unia będzie szła w tym kierunku co aktualnie to za kilka lat nie miałbym wątpliwości.

1

@MESSIah16 To musiałbym na ten temat dużo pomyśleć i sobie przeanalizować pewne rzeczy ale patrząc w którą stronę idzie UE to raczej tak (jeżeli Unia nie zmądrzeje)
Ale to dość skomikowany temat

konto usunięte

4

@MESSIah16 Pozostaniem.

0

@MESSIah16 ***** **** **********

konto usunięte

3

@MESSIah16 jeśli unia dalej będzie dążyć do centralizacji i przekształcenia unii w europejskie superpaństwo, to jak najbardziej powinniśmy wyjść, żeby zachować suwerenność. Najlepiej jednak byłoby odwrócić ten proces i powrócić do unii jako wspólnoty suwerennych narodów współpracujących gospodarczo. W takiej unii warto być.

konto usunięte

0

@Death_voice ciekawe na ile to możliwe, żeby odwrócić proces. Faktycznie powoli drepta w stronę 1 państwa to wszystko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?