La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 871 Culés

konto usunięte

3



Szukają się potężne dymy.

konto usunięte

0

@MESSIah16 cóż za wyjątkowo przypadkowy, absolutnie nie podejrzany pretekst dla Amerykańców żeby wysłać tam swoich.

0

@MESSIah16 hohoho. No Amerykanie raczej dość drastycznie odpowiadają na śmierć swoich żołnierzy

5

@MESSIah16 Nadciąga demokracja. Niech tam się szykują, bo piksele pojawią się na niebie.

0

@MESSIah16 Zaraz wybory więc nie sądzę, że coś się wydarzy przed nimi.

0

@MESSIah16 amerykanie się też wzieli za produkcje 100 samolotów 6 generacji b21 riders Mają teeaz takie 2.jeśli wyprodukują te samoloty to takie konflikty będą mogli rozwiązywać kilka na raz 5 Ridersów w 1 nalocie jest wstanie zniszczyć wszystkie wieksze miasta w Rosji.I prawdopodobnie nie będą widoczne....

0

A co do iranu oewnie zniszcza im jakies fabryki i energetykę po cichu osłabiając pomoc dla Rosji i za po oc dka Rosji...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?