La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 490 Culés

2

Początek 2015 roku... Marazm za nami, konflikty i padaka... Przychodzi mecz z Sociedad, który okazuje się season changerem, ale to nie wszystko... Wówczas odpala się tryb FC MSN...
Nie miałbym nic przeciwko gdyby od ostatniego meczu się odpalił tryb FYF czy jak to zwać i przepotężne trio dało potrójną koronę.
Jednak to zwykłe marzenia bo jedyna trójka o którą powalczymy w tym sezonie nazywa się podium la liga

0

@jakub1906 przepotężne trio Yamal Ferran Felix pobije rekordy MSN

0

@jakub1906 Uważam, że Barca jest w stanie walczyć o mistrza, ale nie w przypadku gdy kradną nam tyle punktów i rozdają Realowi. Na tym etapie sezonu już było tego na tyle dużo, że może zaważyć o tym kto będzie mistrzem.

1

@Barti_Blaugrana jakie czasy takie MSN

0

@Kubsoleon już zaważyło moim zdaniem, w weekend real dostał 3 punkty. Nawet nie będę szukał ale przypuszczam że jeszcze 3 conajmniej w tym sezonie w jakimś innym by się znalazły (pewnie i tak więcej)
6 punktów od sędziów w maju często okazuje się decydującą liczbą. Factos.
Edit. Sezon się jeszcze nie skończył więc to może być nawet 9 punktów sędziowskich do maja ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?