La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

10

Niech oni zdobędą tego majstra, Bayern znowu z niczym byłoby pięknie :D

0

@jedrek7000 Oby chociaż dalej tak walczyli do końca. Nawet jakby skończyli na drugim miejscu, to nie byłoby wstydu.

2

@jedrek7000 "Bayern znowu z niczym" - jakie znowu? Spałeś ostatnie 12 czy tam ileś lat?

konto usunięte

2

@jedrek7000 Jak znowu z niczym, jak oni od 11 sezonów wygrywają majstra.

1

@sevs Już rok temu powinni być z niczym to Borussia na własne życzenie odrzuciła mistrza.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 No to było cos z gatunku: Niemożliwe! Własny stadion, niewymagający przeciwnik a i tak kupa metr przed kiblem. Dramat.
Kibice w apopleksji. Przeciez gdyby chodziło to o Bayern, to kibice machnęli by ręką ,na zasadzie za rok się uda. A tutaj była realna szansa przerwać 10- letnią hegemonię Bayernu, mając wszystkie atuty w ręku, a i tak to zjebali.

1

@sevs Mi samemu było żal tak zmarnowanej szansy,nie wyobrażam sobie o tamtych kibicach..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?