La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

7

Best match winning percentage per Grand Slam tournament (Open Era)
Australian Open: 92% (92-8) - Novak Djoković
Roland-Garros: 97,39% (112-3) - Rafael Nadal
Wimbledon: 92,73% (51-4) Bjorn Borg
US Open: 88,75% (71-9) Pete Sampras

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ciekawe czy Novak w Australii zaatakuje wynik zwycięstw Nadala na jednym szlemie

konto usunięte

7

@barcelonaLM 100 procentowo zdrowy Nadal nigdy nie przegrałby na French Open.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Przegrał w 2009 roku

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 nie był optymalnie dysponowany

0

konto usunięte

0

@MESSIah16 W takim razie on nigdy nie jest zdrowy. Jak ostatnio przegrał z Thompsonem to pewnie akurat przy tym smeczu na meczowej coś mu przeskoczyło

4

@MesQueUnClub96 @barcelonaLM

nie no, Nadal w 2009 r. grał z kontuzją której doznał w meczu 1/2 w turnieju w Madrycie przeciwko Djokovicowi.

Po turnieju RG wycofał się z Wimbledonu, więc absolutnie nie był 100% zdrowy.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 możliwe:)

Najlepsze lata ma dawno za sobą, kiedyś zawodników pokroju Thompsona zamiatał po korcie

3

@barcelonaLM Nadal na RG grał w inną dyscyplinę, w całej karierze bodajże tylko 4 spotkania 5 setowe na tym turnieju.

Takie demolki jakie uprawiał z rywalami i to tymi największymi tam to głowa mała.

1

@barcelonaLM bardziej bym powiedział, że zdrowy Nadal przegrał w 2015 r. - wówczas był po prostu totalnie bez formy.

konto usunięte

2

@barcelonaLM
Ehh Sampras to był Kot

konto usunięte

0

@mekston Kontuzjowany Nadal zdominował turniej w Rzymie. Zieeew

1

@MesQueUnClub96 haha, dobry jesteś ;) to odklejka godna mastera Fritza.

Turniej w Madrycie w 2009 r. był po turnieju ATP w Rzymie. Kontuzji doznał w półfinałowym epickim boju z Serbem, potem gładko przegrał z Fedem w finale.

2

@mekston dodi jak zwykle w swoim swiecie

1

@Encore jak zwykle próbuje umniejszyć Rafie, a na żadnej nawierzchni nikt tak nie zdominował tenisa jak Rafa na ziemi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?