La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

0

Mam nadzieję że Barca nie ściągnie żadnego grajka na siłę teraz. Koniec wymówek dla Xaviego, niech pokaże że umie coś wykombinować. Lepiej tą kasę zostawić na lato jeśli doszłoby do zmiany trenera

1

@AlwaysBlaugrana tak jest. Ma 14 piłkarzy pierwszego zespołu. Betis wchloniemy 16-0. Nie bronię Xaviego, ale czasem mam wrażenie że wy myślicie ze my mamy nie wiem jaka pakę. Nie, nie mamy

0

@tbas przecież my prawie przegraliśmy z 4 ligowcem XD. Poza tym sam jest sobie winien bo grał ciągle jednym składem i się Ansu i Abde zawinęli. Jedyne zawodnika jakiego stracił to Dembele, Kessiego też wypchnęli bo nie dawał mu grać. On 2 lata już buduje kadrę.

0

@AlwaysBlaugrana Ansu i Abde to placki. Abde jest rezerwowym Betisu kur. Gdzie mu do Barcy? Ansu co pokazał w Brighton?

0

@tbas całkiem sporo dopóki nie złapał kontuzji. Poza tym Ansu miał też swój wkład w mistrzostwo rok temu ;)

0

@AlwaysBlaugrana co miał?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?