La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

1



Pierwsze GOTY w tym roku? :D
A tak poważnie to co oni tak wysoko oceniają? Bazowej gry nie ma sensu oceniać w przypadku remastera a same ulepszenia od ND na pewno nie zasługują na tak wysokie oceny bo gierka Graficznie niewiele się zmieniła + dostała jakiś tryb hordy.

1

@marcin62 No właśnie jaki jest sens oceniać remastera? No oprócz kwestii technicznych, chyba żaden xD Skok na hajs i tyle, jeszcze rozumiem jakby poszli w stronę wersji na PC, to okej.

1

@marcin62 Sony ma zawszę dobrą prasę.

1

@marcin62 jeszcze się ludzie nie nauczyli że te oceny nic nie znaczą? Diablo IV miało wspaniałe oceny xD

0

@Bykunn Wiadomo, że te oceny to marny wyznacznik ale zawsze można wyśmiać jak ktoś ocenia płatnego remastera który praktycznie nic nie zmienia na 9/10 czy 10/10. :D

1

@marcin62 Jak dla mnie Remasterów w ogóle by mogło nie być. Rozumiem zrobić Remake takich kultowych gier z dawnych lat, które młodsze pokolenia nie miały szans ograć w ówczesnych standardach graficznych np. Mafia czy Gothic, ale to co robi Rokcstarr z GTA V czy Naughty Dog z TLOU to jest potężna żenua.

1

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że jest to skok na kasę po najniższej linii oporu ale jak widać opłaca im się zmieniać panierkę w odświeżanym kotlecie. :|

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?