La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1682 Culés

8

680 mln wyprowadzonych przez fundacje a Ci nie chcieli dać podwyżek nauczycielom, pielęgniarkom czy urzędnikom. A ludzie tutaj jeszcze się oburzają że rząd się wziął za odbetonowanie kraju z tych szkodników

1

@AlwaysBlaugrana Nie ma się co dziwić. Pis - Czyli tak zwana dobra zmiana. ;D

konto usunięte

1

@AlwaysBlaugrana pasożyty walczą o żywiciela

3

@AlwaysBlaugrana A no tak bo przecież Platforma to nigdy w życiu by nie wyprowadzała pieniędzy z SSP, nigdy nie miałaby sędziów na telefon itd xD Wiesz można się oburzać na działania PiS, nawet więcej, POWINNO SIĘ oburzać ale jak można jednocześnie bronić skompromitowanego PO które teraz nagminnie łamie prawo i podciera się konstytucją której tak bronili to absolutnie nie mam pojęcia.

2

@Rhaan ja ich nie bronię, ale wolę chociaż rozliczenie jednych niż żadnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?