La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

8

W sumie Messi dał chyba najlepszy wyraz tego jak bardzo był zainteresowany tą nagrodą. Nie odebrał, nikt z jego otoczenia nie pojawił się po to. Nie przygotowali też żadnego nagrania.

1

@mekston Taka gala o której zapomnisz za godzine ze była xd

1

@mekston A był wcześniej poinformowany, że wygrał? Bo jeśli tak, to trochę słabo, że nawet żadnego nagrania nie przygotował.

1

@Barcanajlepszyteam dobre pytanie, ale gala jest w Londynie, Haaland leczy kontuzję, to mógł być, ale jak @Kuba_1 pisał to byłaby pierwsza nagroda dla Haalanda więc w sumie powinien się pojawić.

Coś może mogli wiedzieć.

A może rzeczywiście problemy technicznie nie pozwoliły się połączyć. Była jakaś gala, że Leo nie wygrał nagrody Fifa, ale też się łączył.

0

@Barcanajlepszyteam @mekston Nie byl właśnie, jak oni glosy liczyli chyba w trakcie gali xD

0

@mekston@Barcanajlepszyteam Na pewno wiedzieli odpowiednio wcześniej, inaczej Haaland by się pojawił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?