- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1319 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1319 Culés
1
Dopiero dzisiaj widziałem skróty z meczu. Ja nie mówię że to ustawiło mecz, bo Real był dużo mocniejszy i na pewno i tak by wygrał, ale ten karny to przecież skandal. Mają wszystko na kamerze jak na dłoni a dalej takie decyzje podejmują...
0
@kejdzi karny prawidłowy, dziecinne zachowanie Araujo. Żeby w pełnym biegu kłaść tak rękę na Viniego? Vini to wykorzystał.
0
@OldMc84 Od dawna tłumaczy się że faul w polu karnym musi być mocny. Ile to razy słyszeliśmy że „to za mało na karnego”? To co tu jest mocnego i przekonującego w położeniu ręki na ramieniu?
0
@kejdzi nieprzepisowe zatrzymywanie zawodnika w biegu mówi Ci to coś? Kładąc w ten sposób ręke chciał go przytrzymać. Nabiegal na piłkę. To jest ewidentny karny i głupota Araujo. To już mógł za ciałem wytrącić go z rytmu. Niestety zrobił to beznadziejnie. Trzeba być obiektywy. Czy to faul miękki? Może i tak ale to nadal faul. Chciałbyś zeby nasi tak byli traktowani i blokowani i bez faulu? No chyba nie. W takich sytuacjach obrońca musi zachować zimną krew i myśleć co się robi.
0
@OldMc84 Ja nie mam pretensji do Viniciusa, poczuł rękę to poleciał, ale chyba nie nazywasz tego mini-kontaktu "zatrzymywaniem"? Mnie po prostu wkurza to że interpretacja przepisów o faulach w polu karnym jest tak debilna. Jak obrońca wjeżdża w nogi napastnika to kontakt musi być "wystarczająco silny". Jak obrońca gra ręką w polu karnym to może się podpierać, przewracać, trzymać rękę naturalnie itd. Ostatnio obrońca zatrzymał piłkę lecącą do bramki ręką i karnego nie było bo się podpierał. Ale za dotknięcie ramienia napastnika już karny jest - czy naprawdę tylko ja twierdzę że to jest idiotyzm?