La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

2

Dopóki piłkarze będą traktowani u nas jak święte krowy to się nic nie zmieni i kompromitacje będą dalej. W innych klubach, zwłaszcza z PL kibice po takich remontadach by ich zjedli. U nas nie ważne jaka kompromitacja będzie to na trybunach piknik a pod stadionem tłumy osób po zdjęcie.

O Lapciu dobrym wujku nie ma co wspominać. W takim City to raz Cancelo odpysknął coś Pepowi i ten go odstrzelił momentalnie. U nas Balde płacze u Lapcia, że siedzi na ławie a gra Cancelo na lewej i od razu Balde minuty dostaje. Tak samo Kounde, raz burknie coś, że nie chce grać na PO i wraca do środka. Dlaczego tak do Deschampa nie powie? Bo powołania nie dostanie.

Tak długo jak piłkarze nie będa mieć żadnych konsekwencji i presji z zewnątrz to ich zaangażowanie zawsze będzie mizerne bo po co? Zmieni się trener i parasol ochronny będzie do wakacji. I tak to się żyje w pieknej, słonecznej Barcelonie.

4

@Gaz Wiesz kiedy Konude przestał grać na PO? jak się okazało, że wcale tam nie jest taki dobry i sprowadzili bocznego obrońcę z krwi i kości jakim jest Cancelo. Jak Portugalczyk doznał kontuzji to KTO grał za niego? Z RM Twój trener (na którego słowo krytyki nie jest w stanie przejść Ci przez gardło) wymyślił sobie, że będzie stawiał na Araujo w pojedynkach z Viniciusem, więc przestańcie płakać, że to francuz taki zły i niedobry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: