La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

0

"W porównaniu z zeszłym rokiem Barcelona pokazała dwie twarze. Co stało się z drużyną w aspekcie defensywnym?

Defensywnie nie zatrzymaliśmy żadnego biegu, nie popełniliśmy żadnego faulu taktycznego, a ich pierwsze dwa gole padły po dwóch zagraniach z tyłu. Zranili nas. Wysoki pressing nie był dobry. To ciężka porażka, jesteśmy źli. Pokazaliśmy się z jednej z najgorszych stron w tym sezonie. W pierwszej połowie strzeliliśmy gola, ale to nie wystarczyło. Musimy być samokrytyczni i bardzo się poprawić, aby zdobywać tytuły. Musimy przeprosić fanów Barçy. To nie jest obraz drużyny w finale, a tym bardziej przeciwko Realowi Madryt."

To pokazuje słabosc trenerska Xaviego. Dwa pierwsze gole byly wypracowane przed meczem. Wiedzieli ze tak gramy. Xavi tego nie widzi, wiekszosc naszych goli wynika z faktu wysokiej obrony i złego ustawienia. Zrobili go jak dziecko. A martwi ze on tego nie rozumie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?