La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

2

Ten gość jest bezczelny. Najpierw udaje na twarzy wielki ból a potem śmieje się w momencie gdy Araujo dostaje 2 żółtą.

0

@Sewren122 piszesz jakby to było pierwszy raz w piłce, jest rywalizacja jest i brudna gra na emocjach... nie mow ze nie posmialbys sie gdyby to bylo w druga strone i taki Rudiger wypadlby z czerwo a twoja druzyna bylaby w przewadze i faulowany zawodnik zasmialby sie w strone faulującego. Podgrzanie atmosferki tez ma swoje uroki

0

@lajcior Tak ale jak masz grymas bólu i to widać to po co tak robisz? To jest niehonorowe. To wygląda tak "hahahah dostał czerwo ale frajer". Obawiam się że tylko u Viniciusa takie coś zobaczyłem.

0

@Sewren122 zapewne tez tak miało wyglądać, prowokować też trzeba potrafić... a nie ma chyba nic gorszego niz wybicie kogokolwiek z równowagi. Niemniej jednak prowokacje to nadal element gierki

0

@Sewren122 Niestety ale tym razem to Vini schował naszego gladiatora Araucho do kieszeni. Denerwuje mnie jego zachowanie ale faktycznie co zagrał w tym meczu to jego a Araucho no cóż dwa ewidentne błędy na kartkę za które kartkę otrzymał. Pierwszy faul ewidentnie kładł lapy tam gdzie nie trzeba a w drugiej sytuacji ewidentnie było widaż że kopnął z taką siłą że mu stopę wygieło... Szczerze liczyłem na jakiś uraz ale niestety chyba fizio z Madrytu odrobili lekcję xd

1

@Czesiasty
"Liczyłem na uraz"
Klasa. Mam nadzieję, że kontuzję Gaviego wręcz celebrowałeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?