La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

5

1

@Kgorecki2500 Książka przetłumaczona na niemiecki oczywiście xd

1

@Kgorecki2500 to jest fajna rzecz, a nie Biedroń dał list od Morawieckiego do rozmów koalicyjnych

3

@Kgorecki2500 Trzeba spłacić Owsiaka za pomoc w kampanii, a do tego się ogarzać :D Co by nie mówić WOŚP angażował w nią pieniądze fundacji.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Wzruszające.

1

@hayek Mnie na pewno kłuł w oczy ten plakat WygraMY szczególnie, że łudząco przypominał plakaty KO - ZwyciężyMY. A ten dopisek "z sepsą" to takim druczkiem żeby przypadkiem ktoś nie zauważył :P

0

@Kgorecki2500 Dokładnie, to była akcja w pisowskim stylu. Niech się potem Owsiak nie zdziwi, że coraz więcej osób ma wątpliwości co do tej akcji, skoro pieniążki, które rok temu wrzucili do puszki zamiast pomóc chorym dzieciom służyły PO w kampanii wyborczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?