- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 732 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
2
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Bombelek951
1
@juro14 jak tam twój drewniakowski? Mówiłeś, że będą się zabijać o gościa i jeszcze... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
TR3YWAY
2
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 732 Culés
0
Wyobraź sobie, że Twoim ojcem jest Andrzej Duda, wujkiem Jacek Sasin, a bratem Oskar Szafarowicz.
2
@NeroTFP1 marzenie
0
@NeroTFP1 to zaraz współlokatorem byłby Judasz
5
@NeroTFP1 No i się okazuje, że masz ustawione życie jak skurwysyn. Gdzie 90% Twoich dotychczasowych wstydliwych sytuacji nie ma znaczenia (z Twojego życia), bo i tak koniec końców jesteś do przodu i możesz mieć tych ludzi w dupie. Zresztą kogo obchodzi opinia innych ludzi?
0
@NeroTFP1 pozostałoby skoczyć z 3 piętra
Nawet z wyższego w sumie xd
0
@NeroTFP1 Całkowicie odcinam się od rodzinki.
0
@NeroTFP1 za przeproszeniem ale w takim przypadku wpier****** sie do okna zycia jak jeszcze bym byl plemnikiem.
0
@NeroTFP1 Pfff. Tyle przekrętów bym narobił i kasiory zarobil. I potem leżał na Hawajach i czytał Wasze wypociny, że powinienem siedzieć :)