- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 766 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
49
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 766 Culés
9
Odkładając na bok złe emocje to pomimo ostatnio ciągłej krytyki z mojej strony Xaviego to chciałbym podkreślić że mam do niego ogromny szacunek. Facet przyszedł tutaj w najtrudniejszym momencie na klubu od lat, za małe pieniądze wiedząc jak wielka krytyka tutaj go czeka. A mimo to wyciągnął tą drużynę ze środka tabeli, a w kolejnym sezonie zdobył aż dwa trofea. Niestety uważam że największą krzywdę w tej sytuacji uczynił mu przede wszystkim Laporta. Facet, który chcąc wyników na już narobił dźwigni i dał przebudować drużynę trenerowi, którego jak widzimy ostatecznie to przerosło. Do tego prezes nie zwolnił i pomimo sporych wątpliwości ze względu na słabą grę w końcówce sezonu oraz w Europie naciskał na przedłużenie naszego trenera. Dzisiaj mamy wręcz smutną sytuację. Klub nie ma znowu pieniędzy, ani na zawodnikow ani na lepszego trenera ze sztabem. W konsekwencji musimy oglądać najgorszą Barcelonę od dawna i tworzenie się rysy na wizerunku legendy generała , której tak wiele zawdzięczamy.
0
@AlwaysBlaugrana Dużo racji, aczkolwiek sam xavi przecież mówił że jak go to przerośnie to sam odejdzie. Szkoda xaviego, ale on sam jest też sobie winien wychodząc po tragicznych meczach i mówiąc o szacunku do mistrza będąc 8 punktów z tyłu i o dobrze zagranym meczu
2
@Tom0VeB prawda, myśle, jednak, ze ten dobry sezon sprawil, ze ciezko mu zrezygnowac. Uwierzyl, ze jest w stanie ten klub prowadzic i nie chce odejsc w ten sposob. Liczy chyba ze wciaz uda mu sie odwrocic sytuacje