La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

4

Wy jesteście po***ani z tym ocenianiem transferu Roque po jakis 45min gry łącznie xD
Stworzyliście sobie jakis wyidealizowany obraz Brazylijczyka i w tych swoich urojeniach sądziliście, że gość z ligi brazylisjkiej będzie zbawieniem, a prawda jest taka, że może mu wyjdzie, a może mu nie wyjdzie w Barcelonie, ale co było pewne od samego początku to, że będzie potrzebował czasu na adaptacje i rozwój. To samo jest z każdym chłopakiem, który przychodzi z Ameryki Południowej.

0

@ViscaelBarca2007 Też w sumie jebanie Xaviego za ten mecz jest śmieszne. Gramy z drużyną z czwartej ligii - za wynik odpowiedzialni są Ci na boisku. Xavi może być krytykowany tylko za tych co posłał do gry, że nie dał wszystkim odpoczynku np., a tu jest jebany równo jak leci. Te patałacha nie powinny nawet gola stracić przecież.

0

@Rewolucja123 tutaj już sam jestem trochę rozdarty z jednej strony masz racje i przy tak ogromnej różnicy w jakości nawet aspekty taktyczne schodzą na dalszy plan i powinni ich puknąć na luzie, a na pewno nie powinni sobie dać wsadzić dwóch bramek w taki sposób, ale z drugiej strony forma zespołu i nastawienie mentalne to już działka sztabu. Inna sprawa, że ludzi tutaj odkleja i to jest u nas na porządku dziennym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?