La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

3

Ten moment z gdy kładziesz się na chwilkę spać o 13:45 budzisz się o 22:30 xD

0

@michal26 To co Ty na nockę Pracowałeś?

4

@michal26 I potem nocą nie ma co robić. Współczuje, bo lipa jest tak sie przestawić.

1

@michal26 Witam w tej samej sytuacji z tym że u mnie to było kimka o 12 a pobudka o 19 XD Chociaż się walnie Fut champions w nocy z nudów

1

@michal26 Się ogląda tenis i kosza to tak później jest :P

1

@FcPortoFan1999 nie. Znaczy się ja bardzo często sobie nocą pracuję i tak było ostatnio. Z wt na śr i z śr na czw pracowałem kilka h w nocy, ale tak to staram się unikać. Musiałem też odespać chyba, bo brakowało mi snu. Z pt na sb też nie spałem..oglądałem tenis i NBA xD

0

@BulaKG jaka muzyka Leci w nocy ?

1

@adi7adi8 bingo :D plus przepracowanie i efekt jest

1

@gumaz czerwone i bure i bure chodz ze mna na gore na gore

0

@michal26 Bo to troszkę dziwne położyć się o 13:45 i wstać około 22:30.

0

@FcPortoFan1999 no ja akurat nie spałem całą noc. Po prostu organizm zdecydował, że teraz będzie 9h snu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?