La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

14

Mastalerek (doradca prezydenta) to chyba wczoraj wcześniej Sylwestera rozpoczął xd


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca

2

@tomek8756 ten typ to straszny debil , ale z pisu go wyjebali za rok koniec dudy wiec będzie mógl ryby łowić

0

@tomek8756 Nie no. Formalnie ma rację... Ale ten Mastalerek strasznie dziwny się wydaje...

0

@Kgorecki2500 Niby jak ma rację? Tusk rządzi to chyba wygrał. Jak ma się zachowywać? Morawieckiego na stołek wpuścić?

0

@tomek8756 to są dzbany. Serio :D

5

@Kgorecki2500 No tak , Morawiecki "wygrał" wybory i nie rządzi, życzę więcej takich wygranych PiS-owi :)

2

@Kgorecki2500 no jak dla mnie to pyrrusowe zwycięstwo PiSu, bo nic nie daje. Wręcz przeciwnie. Dało im pole do dalszego upokarzania się...

0

@tomek8756 @michal26 zresztą protest pod tvp 11 stycznia pokaże wszystko mało ludzi to pis zobaczy że to koniec

0

@Ptasior Ma rację w tym, że formacją Donalda Tuska przegrała wybory bo wygrał PIS. Natomiast Tusk był w stanie znaleźć koalicjantów

1

@michal26 Prawda:o
Ta wypowiedź Leszka Millera o Zukwoskiej, pasuje również do Mastalerka :)


2

@Kgorecki2500 Nawet nie musiał szukać tych koalicjantów bo jeszcze przed wyborami każdy wiedział i w pełni zaakceptował fakt, że należy utworzyć wspólnotę, która obali pis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?