La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

Nie wiem co wy uważacie, ale moim zdaniem powinien być zakaz, ale po prostu sprzedaży petard hukowych.
Innym sposobem jest to żeby sklepy z pirotechniką (bo to tam jest najwięcej tego typu rzeczy, a w marketach to są bardziej wypierdki) miały zakaz sprzedaży tych produktów zarówno tydzień przed sylwestrem (albo może i 2) jak i tydzień po. Bo o ile fajerwerki dają pod kątem wizualnym fajny klimat tak petardy hukowe to syf w najczystszej postaci.
Powinni jakoś to rozwiązać, bo całkowity zakaz fajerwerków jest totalnie bez sensu.
Oczywiście najlepiej by było całkowicie wycofać z rynku petardy hukowe, ale wiadomo, że to raczej nierealne

0

@konrad1661 Taki zakaz w obecnych czasach jest bezcelowy,choć pewnie trochę ograniczy stosowanie. Przez internet mozna nabyc,więc malolaty i tak znajdą sposób a ktoś na tym zarobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?