La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2622 Culés

9

Argentyna tak na psyche niektórym wjechała, że śledzą mecze jakiejś Aston Villi i kibicują przeciwnikom bo nie trawią Martineza. To już obsesja

3

@Cotutajsiedzieje Wiesz, gdyby nie posty niektórych użytkowników, to nawet bym nie wiedział, że CR7 grał wczoraj mecz XD

0

@Cotutajsiedzieje
Nie kibicuję Aston Villa ze względu na Tottenham i walkę o TOP4.

1

@Cotutajsiedzieje „jakaś Aston Villa” kolejną kolejkę walczy o lidera w Anglii.

3

@Cotutajsiedzieje Ja jestem prostym człowiekiem. Widzę dymy na La Rambli więc herbuje prowo-wpisy.

1

@escarabajo Ja lubie Aston od czasów Ashleya Younga, oni zawsze fajną piłkę grali ;-)

Jestem ciekawy na jakim miejscu zakończą sezon, trzymam kciuki mocno za nich żeby w top5 byli. ;-)

2

@Cotutajsiedzieje jak się kibicuje takiemu Tottenhamowi, to takie mecze traktuje się jak trofeum

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?