La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

konto usunięte

0

Marzy się taki Wirtz w Barcelonie, przebojowy, z dryblingiem i wykończeniem, no ale pewnie znowu niedługo ściągną 50 takiego samego pomocnika

2

@MesQueUnClub96 Przeciez taki Wirtz to pewnie 100 mln xD

konto usunięte

0

@Encore no to dlatego mi się marzy. Pierwsze słowo to jest Enkor.

Czytaj ze zrozumieniem

No i twój kolega z szybkim herbikiem

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 No to nie ma sensu takie pisanie bo ściągną 50 takiego samego pomocnika bo na tyle im pozwala gówno limit płac. Jakby mogli to by zaczęli gadać o Wirtzie a nie mogą

1

@MesQueUnClub96 też mi się marzy.

konto usunięte

0

@Emhyr No ale chodzi o typ zawodnika. Pewnie będzie jakiś typ co ma high speed 25 km/h, bez dryblingu, przed bramką impotent no ale ma czasami ładne podanie

1

@MesQueUnClub96 No marze to ja o lamborghini pod domem na jutro,przestan dodi

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Mamy takiego zawodnika w klubie a nawet dwóch czyli Fermin i Darvich. Jakby był trener który umie rozwijać piłkarzy o Fermin by już dawno się rozwinął.

konto usunięte

0

@Emhyr A ile oni spotkań zagrali w seniorskiej piłce? Darvich żadnego, a Fermin zagrał kilka spotkań więc nie ma co wyciągać wniosków nt. umiejętności

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Niższa liga to też seniorzy jak coś. Fermin zagrał już ponad 50 meczów na seniorskim poziomie

konto usunięte

0

@Emhyr Ale to nie jest poważna piłka - tylko słaba 3 liga hiszpańska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?