La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1691 Culés

konto usunięte

2

Co sądzicie o obecnej sytuacji geopolitycznej? III WŚ zbliża się wielkimi krokami czy to taka sama gadanina jak od czasów zimnej wojny?

5

@MesQueUnClub96 Widzę, że za poważne tematy się bierzesz na LR :)

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie. Do 2030 jeszcze trochę czasu

3

@MesQueUnClub96 Jestem zdania że jesteśmy bliżej 3WŚ niż dalej.

konto usunięte

15

@MesQueUnClub96 Ja tam się nie martwię. Co prawda inne kraje mają atomówki, super-nowoczesny sprzęt, przeszkolenie, liczniejsze armie i możliwości.. Ale my mamy Vegetę. On jak sie odpali to nie chcesz wiedzieć co by sie działo, nie miałby litości dla takich osobników.

konto usunięte

1

@siuuu to jest dobre podejście

1

@MesQueUnClub96 za kilkadziesiąt lat wojny domowe będą na początku dziennym (szczególnie w zachodniej europie czy nawet USA) a co do 3 wojny światowej luj wie

1

@siuuu Jednoosobowa armia :D

0

@MesQueUnClub96 nie dobrze ze chiny zamontowały broń atomowa w swoich samolotach 5 generacjo ameryka zaraz zrobi to samo

0

@MesQueUnClub96 A mi to lotto. Będzie wojna to dobrze, nie będzie to tez dobrze. Po co to do bani brać? Koń ma duży łeb to niech się nad tym głowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?