- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Borneo
0
Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być ... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Nazio_87
0
Ile jesteś w stanie wydać na GTA VI ?
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
0
Czy też macie wrażenie że @VegetaPolska pisząc o tym co się dzieje w jego życiu wszystko zmyśla, czerpiąc pomysły z jakichś filmów lub książek? Raz opisuje swoje nieszczęśliwe perypetie miłosne, niczym z książki "Cierpienia młodego Wertera". Teraz pisze że prowadziłby jakieś gierki z mordercą, niczym Dexter Morgan. To wygląda jak jakiś scenariusz dramatu romantycznego i thrillera. Więc albo kolega za dużo filmów się naoglądał i próbuje wejść w skórę fikcyjnej postaci, albo po prostu trolluje.
A jak się do tego odniesie sam Vegeta?
2
@Pawlak1992 to sztuczna inteligencja pisze to co zassie z neta
3
@Pawlak1992 Trolling oparty na bazie tego co piszesz. Po obejrzeniu prison break, pewnie by pisał, że zamierza pójść do więzienia, żeby z niego uciec.
2
@Bykunn inteligencja?
1
@Blantozaur no w sensie AI :D myślę że to są jakieś historię wymyślone przez algorytm
2
@Bykunn Może tak być, AI wygenerowała użytkownika na bazie fikcyjnych postaci z filmów i tak powstał Vegeta. :D
1
@Bykunn Pewex, to tylko prymitywny podsmiechujek z poziomu inteligencji zawartego w tworzonych opowieściach :D
Ale też o tym myślałem, jakiś scenariusz adepta reżyserii kina akcji xd
0
@Pawlak1992 No nie on jedyny jest tu sporo takich, wielbiciel i hejter lewego bazują na jednym, piszą dużo niezdrowo o Robercie.
0
@Pawlak1992 okazując mu atencję tylko podsycacie jego zapędy... :)