La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

konto usunięte

0

PAD chyba lubi rybke


5

@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie?
Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?

1

@MarioVeB! "W ramach trzyletniej umowy do prezydenckich ośrodków ma trafić prawie 9 ton różnych ryb." Czy w trzy lata to jest jakoś dużo? Nie wiem na co to idzie dokładnie ale podejrzewam że nie tylko na obiady dla rodziny prezydenta.
"Artykuły objęte przedmiotem niniejszej umowy ramowej wykorzystywane będą w usługach gastronomicznych przeznaczonych m.in. do odsprzedaży w ramach działalności komercyjnej prowadzonej przez Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta w obiektach prowadzących usługi gastronomiczne” można rozumieć różnie.

0

@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?