- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 669 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 669 Culés
3
Xavi Hernández od nowego roku będzie jeszcze bardziej wymagający dla swoich piłkarzy. Wymagania będą większe na wszystkich poziomach, a niektórzy z pewnością będą prowadzić mniej komfortowe życie codzienne. Najpierw zaangażowanie, a wszystko inne na drugim miejscu. Będzie również większy nacisk na sesję treningowe. Dni wolne też szczegółowo będą analizowane. Czasami zespół uzyskiwał wolny dzień dzięki wygranej – takie wyzwania stawiał sztab szkoleniowy. W obecnej sytuacji coraz trudniej będzie znaleźć czas na ustępstwa. Jeśli chodzi o zespół to, zagrają ci, którzy są najlepsi i ci, którzy najwięcej pracują. Jak mówi Xavi - bez zaangażowania nie można aspirować do tytułów, a w obecnym składzie nie ma ani jednego zawodnika, który byłby w stanie utrzymać się wyłącznie dzięki jego jakości. Przemówienie do piłkarzy też będzie już mniej romantyczne. Sztab szkoleniowy zakłada, że powiedzenie prawdy całej grupie zawodników może spowodować, że dany piłkarz weźmie się za siebie. Oczywiście Xavi, kiedy piłkarze na to zasłużą to będzie nadal ich bronił. Dopóki istnieje zaangażowanie i dobre podejście – dwie zasady, które trzeba przestrzegać. W ostatnim czasie uległy one właśnie pogorszeniu. [@tjuanmarti] (1️⃣)
3
@Pawel13sz A później odpadniemy z Napoli i będzie ze wrócimy silniejsi i teraz to już na pewno koniec żartów.
3
@Kondziubarca Zabrakło szczęścia.
2
@Pawel13sz Brakuje mi tu słynnej kolacji by się zintegrować.
2
@Pawel13sz @Comentateiro opinia?
0
@mekston Xavi do grudnia! Choć czuję, że Napoli to tacy frajerzy do golenia, że z dwójki drużyn, która zawodzi w tym sezonie, to właśnie Xavi wyjdzie zwycięski.
Jak to on, znajdzie alibi, a potem będzie się chwalił,, że odpaść z Bayernem to nie wstyd.