La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

18

To w sumie zabawne że przez lata prowadziliśmy tutaj dyskusje czy amigosi to wymysł prasy czy Messi rzeczywiście ma swoją grupę nietykalnych osób. I po kilku latach ta grupę amigosow odbudował inter Miami XD

1

@AlwaysBlaugrana Przynajmniej Ci amigosi to byli topowi gracze i po ich odejściu wcale nie jest lepiej.

0

@Kubsoleon byli topowi ale widać że jednak w tej całej historii było pewne ziarno prawdy. Przykładem jest choćby reakcja Messiego na pozbycie się Suareza, gdzie atakował klub w swoich wpisach na insta

0

@AlwaysBlaugrana To już historia. Messi to był człowiek instytucja w tym klubie i on sobie pewnie zdawał z tego sprawę. Jak wielkim on jest graczem dobitnie pokazał na Mundialu w Katarze. Według mnie to był najlepszy występ Messiego w karierze. Pod względem tego jak zarządzał zespołem, jak pomagał w najcięższych momentach, nigdy nie pękał przy karnych, jego pewność siebie na tym turnieju emanowała na całą drużynę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?