La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

Jeśli Sociedad wygra swój zaległy mecz i Atletico to wtedy Barca ląduje na 4 miejscu i ma dwie drużyny (Sociedad i Bilbao) z zaledwie 3 punktami straty! Moim zdaniem jeśli któryś z tych zespołów nas przeskoczy i wypadniemy z top 4 dającego awans w LM to wtedy Xavi zostanie natychmiast zwolniony i nikt nie będzie czekał do końca sezonu. Pytanie czy wrócimy do gry w najbliższych meczach czy za 2-3 kolejki będziemy z przerażeniem patrzeć na tabelę?

2

@AlwaysBlaugrana moźe ten młody brazylijczyk wejdzie z drzwiami do drużyny i będzie ładował bramki i gryzł murawę.
Może Romeu na święta walnie ze dwie setki, zejdzie mu mgła z oczu i zacznie grać odpowiedzialnie odciążając pozostałych pomocników w meczach z mniej renomowanymi rywali. Tam gdzie powinien dać najwięcej, najbardziej zawodził.
Może jednak władze klubu stracą cierpliwość i zaserwują nam kolejnego parodystę na pół roku.
Czas pokaże.

0

@Dalhi
Można gdybać ;) a i tak nie przewidzimy co się wydarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?