La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

Oczywiście Barca jest kryzysie ale ja jestem dobrej myśli, w końcu coś ruszy, po prostu trzeba to ocenić na koniec sezonu i przy niezadowalających rezultatach czy rozwoju drużyny zwolnić Xaviego.

Natomiast cieszy mnie że potrafimy
kreować te sytuacje.
Przecież z tym mieliśmy największy problem w ostatnich latach, graliśmy w poprzek boiska i nic z tego nie wynikało.
To była główna bolączka Barcy Valverde,Barcy Xaviego w LM,LE czy w lidze rok temu.
Przecież nawet z MSN mieliśmy okresy gdzie były ogromne problemy z kreacją.


1

@Roobo Wybacz, ale po przeczytaniu Twojego komentarza na myśl przyszedł mi taki stary dowcip:
"Po wypadku, chirurg przedstawia żonie pacjenta stan zdrowia męża:
- Proszę pani, dwie rany są śmiertelne, ale te pozostałe dadzą się wyleczyć."
:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?