La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

27

Porozmawiajmy jeszcze o naszym kapitanie Sergim Roberto, który nie wie co się dzieje na boisku, o mało co nie wyleciał z czerwoną kartką. Dodatkowo stwierdził, że w swoim pierwszym spotkaniu po kontuzji, w meczu o pietruszkę z potężną Antwerpią siadł mentalnie po pierwszej bramce. Urodzony lider. Symbol sredniactwa, przeciętności, byle jakości Barcelony. Mam nadzieję, że to ostatnie pół roku, bo i tak nie rozumiem tego przedłużania z nim umowy od kilku sezonów. Ten człowiek nie daje drużynie absolutnie nic. Takich ludzi trzeba z tego klubu gonić zanim swoją bezpłciowoscią i bezjajecznością skażą nam młode talenty takie jak choćby Fermin.

2

@Ptasior ja do tej pory nie rozumiem jak to się potoczyło, że z dwójki Roberto - Rafinha został ten pierwszy

1

@Kozinho. Pewnie przez kontuzje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?