- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1583 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1583 Culés
1
No to skończylo się łubudu niechaj żyje prezes naszego klubu ;)Potem pinokio glosowanie i zniany
0
@Borneo Zmiany żeby wszystko zostało po staremu - nowy rząd a Polacy w d.... dalej.
0
@Kazragore ja tam widzę kompletnie 2 rozne wizje polski:)pisowska jest mi obca.O wlasnie morawiecki klamie o jakimś murze na granicy z bialorusi tam jest płott.....
0
@Borneo Dla mnie obie te wizję są bardzo podobne. A mianowicie rządzimy no to nasi teraz idą do spółek / instytucji żeby się ustawić. W czasie kluczowym te dwie partię robią to samo. Covid zamknąć wszystkich i szczepić 30 razy. "Uchodźcy" jedni mówią nie drudzy mówią nie. A tak naprawdę jedni gonią na granicę "za potrzebą" a drudzy sprzedają wizy. Polityka zagraniczna jedni klękają przed Izraelem i USA (np mienie bezdziedziczne) a drudzy przed Berlinem (wszyscy wiedzą co tusk robił za pierwszej platformy jak niszczyli stocznie czy do jakiego stanu doprowadził LOT i nie mam wątpliwości że np CPK też rozmontuje a kto na tym zyska? Oczywiście niemiec).
Ciekawe czy czasem nie zrezygnuje z atomu ale to już inna kwestia.
Dla mnie oni są praktycznie identyczni pomijając światopogląd bo jedni są za całkowitym zakazem aborcji a drudzy mówią aborcja na zawołanie. Jedni są przeciw wciskania lgbtów np do szkół a drudzy wysyłają latarników żeby lgbt w szkołach wykryć.
Mam wrażenie że mi jako facetowi hetero który chcę własną pracą zarobić na życie na jakimś poziomie ponad "dno i wodorosty" te partię nie oferują nic. A przynajmniej nic różnego.
0
@Kazragore dużo się teraz dzieję i jutro się dokładnie do tego odniosę...