La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

3

The Office? Top topów, skończyłem oglądać ostatni sezon i czuję pustkę, jakiej dawno nie czułem :D

2

@FrankliN7 Który The Office? Amerykański?

2

@macio_944 tak, polski też widziałem i jest spoko, szczególnie rola Woronowicza, ale oryginał to prawdziwe złoto

2

@FrankliN7 W sensie oryginał to angielskie The Office (polecam, choć jest bardziej gorzkie), ale jak najbardziej zgodzę się, że amerykańskie The Office to złoto, uwielbiam do niego wracać. A polskie mi się również podobało i czekam na więcej, Dareczek cudna postać :)

1

@FrankliN7 ja obejrzałem wszystkie sezony z 9 razy xd i wciąż mnie bawi

1

@macio_944 myślałem, że amerykańskie jest oryginałem, z chęcią w takim razie odpalę brytyjską wersję. Może zapełni pustkę :)

0

@Trojanek23 nie wiem czy starczy mi życia na 9 razy, ale też z pewnością będę wracał. Postacie Scotta, Dwighta, Kevina, Stanleya czy Creeda to czysta maestria.
Edit. No i Toby i jego relacja z Michaelem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?