La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

3

Po meczu z Atletico znowu zacząłem się lekko łudzić, że może coś z tego będzie i ostatni tydzień bardzo czekałem na ten mecz z Gironą. No i klasycznie dostałem mokrą ścierą w ryj.
Z projektu Xavi faktycznie chyba nic nie będzie, bo takiego meczu nie da się wytłumaczyć. Wszyscy zdrowi, linia obrony Araujo, Kounde, Christensen i Cancelo, a gra w defensywie wyglądała, jakbyśmy mieli na boisku Alonso i Roberto. O naszej skuteczności w ataku to już chyba nawet nie ma co pisać. Girona musiała w tym tygodniu grać z jakimiś ogórkami w pucharze króla i się nawet z nimi trochę męczyła. My za to mieliśmy cały tydzień wolnego. Sytuacja w lidze jest bardzo nieciekawa…

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Przed meczem z Atletico miałem obojętność, a po meczu z Atletico czułem to samo co ty, Dzisiaj jednak trzeba usiąść na tyłku i doczekać końca sezonu nie licząc na nic. Wiadomo, chciałoby się mistrza, ale może lepiej nie wygrać nic i liczyć na lepsze wnioski do zmian?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?