La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

11

Mourinho o Balotellim:

Pamiętam jedną scenę w Kazaniu. Pojechaliśmy tam na mecz Ligi Mistrzów. Kontuzjowani byli wszyscy moi napastnicy. Nie mogłem skorzystać ani z Milito, ani z
Eto'o. Naprawdę miałem problem, więc postawiłem na niespełna 20-letniego Mario. Ten obejrzał żółtą kartkę już w 42. lub 43. minucie. W szatni cały kwadrans poświęciłem rozmowie z Balotellim. "Mario nie mogę cię zmienić, nie mogę dokonać zmiany. Nie mam żadnego napastnika na ławce. Nie dotykaj nikogo. Graj tylko z piłką przy nodze. Kiedy ją stracisz, nie reaguj. Jeżeli ktoś cię sprowokuje, nie reaguj, jeśli sędzia popełni błąd, nie reaguj. Mario, proszę!" - mówiłem mu. Rozpoczęła się druga połowa, upłynęło 60 sekund i.... Balotelli ogląda czerwoną kartkę ...

5

@Comentateiro Pożar spowodowany odpaleniem fajerwerków w mieszkaniu, wypadek z 5 tysiącami funtów na tylnym siedzeniu, rzucanie rzutkami w zawodników - trochę tego było...

Szkoda. Talent ogromny, ale ewidentnie głowa nie dojechała.

3

@NeroTFP1 Zawodnik, którego albo się kochało, albo nienawidziło. Ja byłem zdecydowanie w tej pierwszej grupie.

1

@Comentateiro Historię oczywiście Mourinho podkolorował by miała większy wydźwięk, ale w tamtym meczu Mario dostał kartki w 20 i 60 minucie a nie jak Jose mówi 43 i 46.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?