La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1173 Culés

1

Współczuję piłkarzom na stadionie w Białymstoku grać w temperaturze minus siedem..a będzie jeszcze zimniej razem z meczem.

0

@FcPortoFan1999 Według mnie to trzeba współczuć tym którzy zarządzają mecze w grudniu, zwłaszcza w takich warunkach...

1

@FCBparasiempre To też ciekawe że jak kiedyś liga kończyła się w ostatnim tygodniu listopada i była przerwa do marca..to też było źle :) Ja Jestem jak najbardziej zwolennikiem rozwiązania po środku.System Wiosna-Jesień :)

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Nie rozgrzeją się ;) ? :D

2

@AFA90 na luzie. Najgorzej wyjść na taki mróz, po kilku minutach robi się ciepło :)
Podstawa to rękawiczki, dobrze jeszcze by było mieć coś na głowie, ale na tym poziomie to odpada ;D

konto usunięte

0

@mrboom Szczerze, to są przecież fajne do warunki do okazjonalnego kopania, ale w kwestii zawodowej się nie wypowiem ;D

2

@AFA90 lipa by była, jakby coś padało, wtedy przemoczonym biegać to żadna przyjemność, ale sama niska temperatura nie jest jakoś specjalnie utrudniającą grę. Nawet jest większa mobilizacja do biegania, żeby nie zmarznąć :)

0

@AFA90 Przy meczu na 0-0 to raczej ciężko się rozgrzać,i jeszcze przy strzałach których razem było sześć. @mrboom Taka zimna pogoda to też nic przyjemnego jak jeszcze jest zamrożona murawa i jeszcze pada śnieg..

0

@FcPortoFan1999 jak raz na jakiś czas w takich warunkach zagrają, to gwiazdom korona z głowy nie spadnie. Sam grałem w taką pogodę i można normalnie grać , co innego jak woda stoi na boisku, ale tutaj tak nie bylo

1

@mrboom Ale to są gwiazdy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?