La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

0

A jak tam u Was powietrze? :p


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca

konto usunięte

0

@tomek8756 Dobrze że tam nie mieszkam

1

konto usunięte

1

@macio_944 tak to jest jak te durne ludzie palą śmieciami,oponami,butelkami.U mnie w rodzinnym mieście jak wyjdziesz wieczorem to wszystko czuć spalony plastik,gumę jakieś chemikalia masakra

0

@tomek8756 na na Śląsku koło Bielska Białej też dostałem :p

0

@Mixtape Właśnie zastanawiam się tak na serio z czego to wynika, bo nie znam tematu, ale zawsze mnie dziwi, że Polska najgorzej wypada w całej Europie, co jest naprawdę niewiarygodne. Podejrzewam, że właśnie tak jak napisałeś - palenie rzeczami, którymi nie powinno się palić + może stare piece i brak odpowiedniej infrastruktury?

konto usunięte

1

@Mixtape Znam ten ból. U mnie w mieście tak wali aluminium czasami, że szok.

0

@tomek8756 Ja zamówiłem do paczkomatu przesyłkę i te nowe mają czujnik jakości powietrza. Dzisiaj pokazuje, że jakość jest bardzo zła (PM 2.5 155 ug/m3 (618%) PM 10 212 ug/m3 424%). Woj. Opolskie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?