La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 599 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Jak się przygotować na kieszonkowców w Barcelonie? Lecę dzisiaj, ale nastraszyli mnie, że tego tam jest jak mrówek, jakieś tipy?

9

@MatiVEB25 Nie miej kieszonek xD

6

@MatiVEB25 Nie noś nic w kieszeniach.

2

@MatiVEB25 Nie wyglądaj jak turysta i pilnuj kieszeni, proste :D Oczy dookoła głowy, nie noś plecaka na plecach

0

@MatiVEB25 nie leć do Barcelony

0

@MatiVEB25 zamiast kieszeni weź sobie tzw. nerkę i tam trzymaj, a nerka oczywiście musi się kończyć w zasięgu wzroku czyli np. nad benizem

9

@Lucerfi albo niech nosi. Niech będzie gdzieś na wierzchu jakiś stary portfel a w nim nasrane :P

1

@_barti chyba tą opcje wybiore dzieki

1

@MatiVEB25
Plotki, straszą nie wiadomo czym. Zdrowy rozsądek miej

0

@MatiVEB25 Pułapki na myszy wsadź w kieszenie

1

@MatiVEB25 bez przesady z tymi kieszonkowcami. Jak w każdym innym większym mieście po prostu uważaj w tłumie i tyle

0

@MatiVEB25
Właśnie jestem w Barcelonie. Jest to 3 raz nigdy nie mialem problemu z kradzieżą etc. A zdarzylo sie włóczyć po nocy samemu. Jedyne co uważać w tłumie obserwować co sie dzieje, cenne rzeczy w przednich kieszeniach ręce na nie i po sprawie.

0

@MatiVEB25 Nie noś nic w kieszeniach, poważnie. Przy wsiadaniu do metra (o ile coś w nich masz) ręce w kieszeni. Nie pchaj się w zbiorowiska np. przy właśnie wsiadaniu, wysiadaniu w komunikacji. :)
Ja będąc w Barcelonie i spacerując z żoną, szwagierką i jej mężem, po kilku lampach :D wina, doświadczyliśmy takiej sytuacji:
podbiegł do nas jakiś gnój, na oko 13-15 lat, zaczał zagadywać, przybijać piątki, obejmować, ale coś nas tknęło i delikatnie go odepchnęliśmy od siebie. W tym momencie mąż mojej szwagierki poczuł ciągnięcie łańcuszka na szyi. Jeszcze chwila i prawdopodobnie by go nie miał, bo za nami i z uliczek dziwnym trafem pojawiło się z 5 podejrzanych ludków, do których podbiegł ten małolat. Na szczęście nas nie zaczepili, no ale... tak to wygląda na co dzień. :D

0

@MatiVEB25 nie ma się czego obawiać, byłem kilka razy i nic się nie wydarzyło. Jak wyżej. To jest tak samo jak w większym mieście w tłumie byś był. Nie noś jak skończony idiota pół wystającego portfela w tylnej kieszeni, nie odkładaj na ławke telefonu w środku miasta i nic złego się nie stanie. To tyle. Ja zawsze normalnie tam chodzę i pilnuje swoich rzeczy tak samo jak w Polsce. Tj telefon i portfel w przednich kieszeniach. Jak jesteś z dziewczyną to niech torebkę nosi bardziej z przodu i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?