La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

6

R.Madrid✅
Barca✅
At.Madrid✅
R.Sociedad✅

La Liga nie ma się najlepiej delikatnie mówiąc, ale 4/5 z awansem do 1/8 LM. Wygląda to zdecydowanie lepiej, niż rok temu.

1

@AmigoBlancos Za rok dołączy Girona, która dojdzie conajmniej do półfinału.

0

@jacobFCB zależy jaka będzie polityka klubu czy będą sprzedawać po sezonie czy jednak będą coś budować

0

@AmigoBlancos na dodatek mamy 4 zespoły na 1 miejscu, zobaczymy czy RS utrzyma 1 miejsce bo o nie walczy z interem .Bo Real na pewno 1 utrzyma.Tak naprawdę Sevilla nie daje rady na dziś.Natomiast na razie hiszpańskie drużyny pokazują się najlepiej pod kontem ilościowym:)la liga taka zła nie jest.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos biorąc pod uwagę jakim gównem stała się la liga to jest to mega wynik.
@Barcaa12 raczej będą budować, nie mają potrzeby sprzedawać właścicielem jest ta sama grupa co City.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?